top of page

Hakkımızda

1998 yılında "ithalat ve lojistik alanında müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan AKKARAHAN, geçen 24 yıllık süreçte Türkiye’ye hizmet veren, en büyük ithalat ve lojistik firmalarından biri olmayı başarmıştır.


1998 yılından beri Türkiye'nin en büyük 500 ithalat ve lojistik şirketi arasında yer almakta ve kurulduğu günden buyana  binlerce ithalat ve lojistik hizmetin sağlamıştır.


Lojistik sektörde 32 yıllık tecrübesiyle, modern teknoloji ve dinamik bir ekiple; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden, 2500 m2 kapalı toplam 26.000 m2 alanda lojistik hizmeti Ağrı Doğubayazıt Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir.


Müşterilerinin hammadde, yarı mamul ve mamul ürünlerini Türkiye sınırları içinde komple veya parsiyel bazda istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile müşterinin belirlediği yere teslim etmektedir. Yola çıktığı ilk günden itibaren kendini geliştirmiş; akıllı yatırımlar ve profesyonel çözümlerle bugünün başarılı firmaları arasında yerini almıştır. Araç filosunu ve hizmet yelpazesini her geçen gün genişleterek ve lojistik destekler sunarak müşterilerinin isteklerine eksiksiz ve anında cevap vermektedir. Bugün itibariyle depolama, parsiyel yük taşımacılığı, yük taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı alanlarında yurtiçi standartlara göre hizmet vermektedir.


Lojistik alanında elleçlemeden sevkiyata kadar geçen proseslerde genç mühendis ve teknik personeliyle müşterilerimiz için danışman bir firma olma özeliğine sahiptir.

Mesleki deneyimimizin yanı sıra 17 kişilik uzman üretim ekibimiz ve geniş çalışma sahasına sahip ve 2023 model makinalarımızla Plastik Poşet Fabrikamızla da müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

1511884_593493497399957_212167398_o.jpg
plastik_edited.jpg
bottom of page